تسمه تایم که دارای دندانه با جنس آن از لاستیک است یک قطعه ی بسیار مهم و ضروری می باشد و لازم است برای خرید آن دقت بسیاری داشته باشیم. تسمه دینام هم که اصولا شیاری می باشد از لاستیک است که جز قطعه ی مهم در خودرو می باشد. این دو قطعه ی مصرفی ماشین اگر دیر عوض شود و یا از جنس خوبی استفاده نشود ممکن است خسارت زیادی را بر گردن مصرف کننده بگذارد. فروشگاه آریا پارت پخش عمده تسمه تایم و تسمه دینام برای خودروهای داخلیو خارجی نیز می باشد.

پخش عمده تسمه تایم و تسمه دینام

فروش تخصصی تسمه تایم و تسمه دینام خودروهای داخلیو چینی و کره ای

پخش عمده تسمه تایم و تسمه دینام

فروشگاه آریا پارت به صورت تخصصی فروش تسمه را انجام می دهد و آمادگی فروش بالایی را در سراسر کشور دارد. قیمت پایین و کیفیت بالا باعث رضایت مشتریان و همچنین گارانتی معتبر ایجاد رقابتی سالم در بازار را برای پخش کنندگان ایجاد کرده است.

آریا پارت در تسمه ها با برند های معبتر و با کیفیت در سبد فروش خود را دارد و به ترتیب زیر می باشد:

  • دانگیل

تسمه دانگیل

  • پاورگریپ (گیتس)

پاورگریپ گیتس

  • کنتیننتال

تسمه کنتیننتال

  • دایکو

تسمه دایکو

  • سان

تسمه سان

  • و…

برای چه خودروهایی تسمه تایم و تسمه دینام موجود می باشد و آماده ی فروش به صورت پخش را داریم:

خودروهای شرکت ایران خودرو ، شرکت سایپا ، شرکت رنو ، شرکت مدیران خودرو (MVM) ، شرکت کرمان خودرو (گروه لیفان) و شرکت کیا و هیوندای

لوازم یدکی ایران خودرو لوازم یدکی سایپا قطعات خودروهای شرکت رنولوازم یدکی مدیران خودرولوازم یدکی لیفان لوازم یدکی هیوندای

آیا شرایطی و به صورت چکی هم کار می کنید؟

با توجه به شرایط بازار و همچنین فروش ، ما میتوانیم با مشتریان خوش حسابی که در بازار با همکاران سابقه ی همکاری و خرید را دارند و همچنین داشتن چک معتبر صیادی و سفید بودن وضعیت چک مشتری، میتوانیم با مشتریان خود نهایتا 3 ماهه کار کنیم.البته لازم به ذکر است که با گرفتن چک 3 ماهه لیست قیمتی که برای مشتری فاکتور می شود 5% افزایش قیمت نیز به همراه دارد.

تمامی تسمه تایم ها و تسمه دینام های فروشگاه آریا پارت دارای گارانتی معتبر می باشند.

گارانتی تسمه تایم 1 سال و 60 هزار کیلومتر می باشد.

گارانتی تسمه دینام 1 سال گارانتی دارد.

تسمه تایم و تسمه دینام خریداری شده توسط مشتری تا 1 هفته امکان مرجوعی به هردلیل امکان پذیر می باشد.پخش عمده ی تسمه تایم و تسمه دینام با قیمت مناسب و کیفیت بالا در این عرصه فعالیت می کنیم.

می توانید ما را در شبکه ی اجتماعی دنبال کنید.

 

0 0 votes
امتیاز به این محصول