اگر شما یک فروشنده ی لوازم یدکی هستید یا یک فروشگاه قطعات خودرو دارید، می توانید با شرایط ویژه ی فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی آریا آشنا شوید. خرید عمده لوازم یدکی با چک حداکثر 2 ماهه بدون حتی 1% سود برای مشتریانی که از تسمه تایم و لنت ترمز ما نیز خرید می کنند.

شرایط اقساطی 2 ماهه خرید لوازم یدکی

خرید عمده لوازم یدکی 

فروشگاه لوازم یدکی آریا با توجه به سوابقی که در فروش قطعات خودرو نیز دارد تصمیم به این گرفته است که اجناس پرفروش خود را با چک 2 ماهه برای مشتریان خوش حساب خود به فروش برساند.البته قابل ذکر است اگر همکاری ادامه دار باشد و اعتماد دو طرفه بین فروشنده و خریدار نیز برقرار شود، خرید عمده لوازم یدکی برای خریدار نیز بسیار آسان می شود.

شرایط ویژه برای مشتریان با سابقه و خوش حسابی که با لوازم یدکی آریا نیز همکاری دارند:

1.ارسال رایگان قطعات به استان تهران با خرید حداقل 10.000.000 میلیون تومان

2.فروش تسمه تایم و تسمه دینام با حداکثر چک 2 ماهه

3.فروش لنت ترمز با حداکثر چک 2 ماهه

4. فروش قطعات دیگر با چک حداکثر 2 ماهه

تمامی این شرایط با اعتماد در همکاری نیز اتفاق می افتد. اما در دفعات اول نیز استعلام جک خود مشتری نیز گرفته می شود.با مشتریان خوش حساب نیز هرگونه همکاری نیز اتفاق می افتد.

چشم انداز فروشگاه لوازم یدکی آریا پخش قطعات خودرو های ایرانی و خارجی در سراسر ایران می باشد.با توجه به تولید داخلی و واردات قطعه از کشورهای تولید کننده، قیمت مناسبی را برای مشتریان عمده ی خود نیز دارد.از طرفی کیفیت بالای اجناس باعث گارانتی آن ها نیز شده است . از این بابت خیالمان نیز راحت است.ما قصد داریم با تمامی فروشگاه ها نیز به صورت اقساط نیز جنس بفروشیم و نیز هماکاری بلند مدتی بین هم داشته باشیم.

تسمه های برند دانگیل،کنتیننتال،دایکو، سان و پاور گریپ و لنت ترمز ماشین لنت نیز جز این شرایط نیز می باشند.

برای ثبت سفارش نیز می توانید با شماره موبایل 09108443188 تماس حاصل بفرمایید و یا در واتس آپ پیام بدهید.

شبکه اجتماعی لوازم یدکی آریا

4.3 3 votes
امتیاز به این محصول