در بازار ایران تسمه تایم های اصلی و تقلبی وجود دارد که تشخیص آن برای هرکسی سخت و دشوار است. امروزه حتی مکانیک ها و لوازم یدکی ها نیز تفاوت جنس درجه 1 و طرح یا تقلبی رانمی شناسند و مشتری ها ندانسته تسمه تایم تقلبی را خرید کرده و بسته اند و بعد از مدت کوتاهی با پاره شدن تسمه تایم مواجه می شوند و یا از دندانه رد میکند و باعث خسارت به موتور ماشین می شود.

تسمه تایم اصلی و تقلبی

خرید تسمه تایم اصلی همراه با گارانتی معتبر

چند نکته ی مهم را باید خریدار رعایت کند تا دچار ضرر مالی زیادی نشود. نکات مهم زیر را حتما بخاطر بسپارید:

  • جنس تسمه تایم آن بهتر است اچ ان بی آر باشد
  • هنگامی که تسمه تایم را از بسته اش باز میکنیم بوی تیز ندهد
  • زمانی که تسمه تایم را مثل یویو بالا پایین میکنیم حرکات نوسانی وکشسانی بالایی داشته باشد
  • به دندانه های تسمه تایم با دقت نگاه کنیم و گام ها یک اندازه باشند
  • بسته بندی تسمه ها مرتب و دارای لیبل باشند
  • از فروشگاه مطمئن خرید کنید

زمان تعویض تسمه تایم خودرو

زمان تعویض تسمه تایم حدود 60 هزار کیلومتر می باشد که باید قبل از رسیدن به این زمان تسمه تایم اصلی خریداری کنیم. کسانی که قصد خرید تخصصی تسمه را دارند می توانند از آریا پارت خریداری کنند. قیمت تسمه تایم اصلی یا درجه 1 تفاوت دارد با تسمه تایم تقلبی و طرح که خورده فروشان می توانند برای خرید تسمه تایم درجه 1 با ما در ارتباط باشند.

فروشگاه آریا پارت فروش تک تسمه تایم و فروش عمده تسمه تایم را همراه با گارانتی معتبر یک ساله و 60 هزار کیلومتری به مشتریان خود عرضه می کند. برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید.

پاره شدن تسمه تایم به چند علت بستگی دارد؟

پارگی تسمه تایم می تواند هم از خود تسمه باشد و هم عوامل دیگری که برای شما شرح می دهیم. اگر وسط رانندگی ماشین خاموش شود و دیگر با استارت زدن روشن نشود ، ممکن است هرکسی بگوید که تسمه تایم آشغال بوده یا تاریخ مصرفش گذشته بود که به این ترتیب پاره شده است.اما ممکن است دلایل دیگری به جز جنس تسمه تایم باعث پارگی تسمه تایم شود.

عامل مهمی که باید رعایت شود هرزگرد و تسمه سفت کن می باشد که با خرابی آن ها و شکستن آن ها باعث پارگی تسمه و رد کردن آن می شود.

عامل دیگری که باغث پارگی می شود سفت یا شل بودن تسمه تایم می باشد.زمانی که مکانیک دارد تسمه تایم را می بندد حتما با تجربه باشد و موردی که باید دقت شود صدایی که از قسمت تسمه تایم شنیده می شود است. اگر صدا به صورت شق شق بود یا زوزه می کشید باید سریعا آن را به مکانیکی برده و تسمه را به روش صحیح ببندد.

مورد بعدی آشغال بودن بین دندانه ها و تمیز نبودن بین دندانه ها که باعث می شود تسمه رد کند و سوپاپ کج کند.

فروش تک تسمه تایم به روش حضوری و آنلاین و ارسال به سراسر کشور  امکان پذیر می باشد. مورد دیگری که بسیار اهمیت دارد نریختن آب جوش روی تسمه تایم و روغن نریختن می باشد که هم باعث نابودی آن می شود و هم ممکن است تسمه رد کند و تایم موتور بهم بریزد.

و نکته ی آخر که مربوط به رانندگی می باشد را باید رعایت شود و راننده هنگام رانندگی گاز مرده به ماشین ندهد و همچنین بسیار پر گاز براند و دیر به دیر دنده عوض نکند.

خرید تسمه تایم اصلی و درجه 1

فروشگاه آریا پارت عرضه کننده ی تسمه تایم و تسمه دینام پاورگریپ،دانگیل،کنتیننتال ، سان و دایکو می باشد که دارای قیمت مناسب و گارانتی معتبر می باشد که ارسال به سراسر کشور دارد و مشتری امکان مرجوعی بدون قید و شرط تا 72 ساعت را دارد.

4.5 2 votes
امتیاز به این محصول