به عنوان یک واحد پخش و بازرگانی مطلبی رو خدمت شما میخواهم توضیح بدهم که ممکن است هر لوازم یدکی خورده فروش یا حتی کی مصرف کننده بتواند استفاده کند. نوشته ی روی هر تسمه تایم خودرو نیز نشانگر نوع آن تسمه می باشد. برای اطلاع بیشتر از شناخت تسمه تایم مطلب زیر را که آریا پارت تهیه کرده است با دقت بخوانید:

بررسی عدد روی تسمه تایم

اعداد و نوشته ی روی تسمه تایم خودرو

اول اینکه به هیچ عنوان تسمه تایم را خم نکنید یا آن را نشکنید.حتی اگر اطمینان کردید که تسمه تایم اصلی می باشد آن را اصلا خم نکید. به دلیل اینکه بافت آن از بین می رود و بعد از بستن تسمه تایم ماشین براحتی پاره می شود. این مطلبی که گفته شد کاملا تست شده است و اگر میخواهید  خسارت ندهید و سوپاپ کج نکنید این کار را اکیدا انجام ندهید.

مطلب بعدی که برای شما میخواهیم توضیح بدهم اعداد و حروفی هستش که مربوط به نوع آن می باشد. برای اینکه مطلب برای شما جا بیوفتد یک مثال می زنم.

تسمه تایم پراید 22YU107 که برای خودروی پراید و تیبا و کوییک و ساینا می باشد.

سه رقم اول که 107 می باشد نشانگر این است که تعداد دندانه ی این تسمه 107 تا می باشد.

دو رقم بعدی که حروف YU می باشد نمایانگر مدل تسمه می باشد.که این نوع تسمه ارتفاع دندانه اش 3 میلیمتر می باشد و فاصله ی بین دندانه 8 میلیمتر می باشد.

دو رقم بعدی و آخر در واقع اندازه ی عرض تسمه را نشان می دهد. که برای تسمه ی پراید 22 میلیمتر می باشد.

لیست قیمت تسمه تایم خودرو

برای مشاهده ی لیست قیمت تسمه تایم انواع خودرو های داخلی و خارجی با گارانتی 1 سال و 60 هزار کیلومتری اینجا کلیک کنید. همچنین ارسال به سراسر کشور در اسرع وقت به دست مشتری جز تمایزات آریا پارت می باشد. جهت همکاری به صورت خرید چکی لوازم یدکی می توانید با ما در ارتباط باشید.

تسمه تایم CR یا تسمه تایم HNBR خودرو

تمامی تسمه تایم خودرو دارای 4 لایه می باشند. که لایه ی سوم آن cr است یا hnbr. فرق این دو ماده با هم متفاوت است و اگر بخواهم از نظر کیفیت برای شما تفکیک کنم ، تسمه تایم Hnbr  را انتخاب میکنم. این نوع تسمه از نظر مقاومت و استحکام نیز بهتر می باشد. اما تسمه تایم نوع Cr از نظر اقتصادی نیز بصرفه تر است .

 فروش تک و عمده تسمه تایم و تسمه دینام خودروهای سایپا و ایرانخودرو و همچنین چینی و کره ای در فروشگاه آریا پارت با کیفیت بالا و قیمت مناسب . برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت لیست قیمت می توانید در واتس آپ به 09108443188 پیام بدهید.

پیج اینستاگرام: Ariapart.ir

4.5 4 votes
امتیاز به این محصول